• Polski
 • English
 • Deutsch
 • HR Compliance

  Pomagamy nie tylko w obszarze zgodności z prawem pracy, ale również na gruncie innych związanych z prawem pracy obszarów zatrudnienia, w tym chociażby w obszarze zatrudnienia na gruncie cywilnoprawnym. Oceniamy sytuację kompleksowo biorąc pod uwagę powiązania grupowe czy holdingowe organizacji.

  Prawo gospodarcze

  Dostarczamy zarówno kompleksowe, jak i doraźne rozwiązania dla przedsiębiorców w zakresie prawa spółek, prawa umów, prawa pracy, podatków, ochrony konkurencji i prawa konsumenckiego oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji.

  Ochrona danych osobowych

  Ochrona i bezpieczeństwo danych osobowych oraz informacji jest jednym z kluczowych problemów współczesnej gospodarki. Skala wycieków danych osobowych, jak i informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa z roku na rok staje się coraz większa.

  E-commerce

  Doradzamy przedsiębiorcom działającym w branży nowoczesnych technologii, e-commerce, m-commerce oraz twórcom oprogramowania. Wspieramy również w problematyce własności intelektualnej w Internecie.

  IT/IP/Nowe technologie

  Własność intelektualna stanowi jeden z podstawowych walorów mogących stanowić istotę przewagi konkurencyjnej. Zapewnienie jej ochrony, bezpieczeństwa, rejestracji jest celem świadczenia naszych usług.

  Nieruchomości

  Zarządzenie nieruchomościami i obrót nimi jest złożonym zagadnieniem. Dlatego nasza pomoc prawna jest skierowana zarówno do właścicieli nieruchomości, jak i deweloperów. Pracujemy odpowiedzialnie i z dbałością o szczegóły, angażując się w pełni w każdy projekt.

  Prawo pracy

  Spory sądowe są nieuchronnym elementem aktywności, zwłaszcza gospodarczej. Prowadzimy postępowania jednak zarówno w imieniu przedsiębiorców, jak i osób poszkodowanych w wypadkach, a także konsumentów w szczególności w sprawach z bankami.

  Legislacja

  Wspieramy przedsiębiorców i izby gospodarcze w działaniach legislacyjnych i reprezentujemy w toku procesu legislacyjnego.

  Prawo korporacyjne

  Zespół Prawa korporacyjnego posiada szerokie doświadczenie w obsłudze spółek prywatnych i publicznych oraz we wsparciu wspólników i akcjonariuszy, zarządów oraz rad nadzorczych w bieżących sprawach związanych z zakładaniem i prowadzeniem spółek, jak również w kwestiach dotyczących przestrzegania zasad ładu korporacyjnego (corporate governance).

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl