• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Business

  Zapewniamy przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa spółek, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa podatkowego, zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz ochrony konkurencji i konsumentów.

  Dowiedz się więcej

  ODO

  Ochrona i bezpieczeństwo danych osobowych oraz informacji jest jednym z kluczowych problemów współczesnej gospodarki. Skala wycieków danych osobowych, jak i informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa z roku na rok staje się coraz większa.

  Dowiedz się więcej

  E-commerce

  Doradzamy przedsiębiorcom działającym w branży nowoczesnych technologii, e-commerce, m-commerce oraz twórcom oprogramowania. Wspieramy również w problematyce własności intelektualnej w Internecie.

  Dowiedz się więcej

  IT/IP

  Własność intelektualna stanowi jeden z podstawowych walorów mogących stanowić istotę przewagi konkurencyjnej. Zapewnienie jej ochrony, bezpieczeństwa, rejestracji jest celem świadczenia naszych usług.

  Dowiedz się więcej

  Nieruchomości

  Zarządzenie nieruchomościami i obrót nimi jest złożonym zagadnieniem. Dlatego nasza pomoc prawna jest skierowana zarówno do właścicieli nieruchomości, jak i deweloperów. Pracujemy odpowiedzialnie i z dbałością o szczegóły, angażując się w pełni w każdy projekt.

  Dowiedz się więcej

  Litygacja

  Spory sądowe są nieuchronnym elementem aktywności, zwłaszcza gospodarczej. Prowadzimy postępowania jednak zarówno w imieniu przedsiębiorców, jak i osób poszkodowanych w wypadkach, a także konsumentów w szczególności w sprawach z bankami.

  Dowiedz się więcej

  Legislacja

  Wspieramy przedsiębiorców i izby gospodarcze w działaniach legislacyjnych i reprezentujemy w toku procesu legislacyjnego.

  Dowiedz się więcej

  Projekty prawnicze

  Organizowanie działalności biznesowej w projekty zwiększa szansę na osiągnięcie założonych celów. Wykorzystujemy wiedzę płynącą z metodyk zarządzania projektami na każdym etapie wpierania działalności naszych klientów. Efektywnie łączymy wiedzę prawniczą i zarządczą.

  Dowiedz się więcej

  Restrukturyzacja

  Fluktuacje koniunktury, podatność na ryzyka, problemy płynnościowe wynikające zarówno z czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych, rynkowych, czynią istotnym elementem naszego doradztwa również pomoc prawną w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw.

  Dowiedz się więcej

  Specgrupa

  W związku z panującą pandemią koronawirusa i towarzyszącym jej problemom prawnym powołaliśmy w naszej kancelarii Specgrupę, czyli zespół, który zajmuje się tymi zagadnieniami. A wraz z kancelarią Gawroński & Partners S.K.A. zapewniamy doradztwo i rozwiązania dla przedsiębiorców, by podtrzymać funkcjonowanie biznesu.

  Dowiedz się więcej

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl