• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zapisz się do newslettera

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Specjalizacje

  Doradztwo i pomoc prawna wymagają nieustannego dostosowywania się do zmiennych realiów rynkowych i prawnych. Dlatego oferujemy specjalistyczne usługi szyte na miarę.

  Compliance

  Przepisów prawa i standardów jest coraz więcej. Prowadzenie biznesu jest związane z koniecznością dostosowania się do wszystkich przepisów i wprowadzanych w nich zmian. W LW Compliance zajmujemy minimalizowaniem ryzyka prawnego prowadzonej działalności.

  Dowiedz się więcej

  Property

  Zarządzenie nieruchomościami i obrót nimi jest złożonym zagadnieniem. Dlatego nasza pomoc prawna jest skierowana zarówno do właścicieli nieruchomości, jak i deweloperów. Pracujemy odpowiedzialnie i z dbałością o szczegóły, angażując się w pełni w każdy projekt.

  Dowiedz się więcej

  Data protection

  Ochrona i bezpieczeństwo danych osobowych oraz informacji jest jednym z kluczowych problemów współczesnej gospodarki. Skala wycieków danych osobowych, jak i informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa z roku na rok staje się coraz większa.

  Dowiedz się więcej

  E-commerce

  Doradzamy przedsiębiorcom działającym w branży nowoczesnych technologii, e-commerce, m-commerce oraz twórcom oprogramowania. Wspieramy również w problematyce własności intelektualnej w Internecie.

  Dowiedz się więcej

  Business

  Zapewniamy przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa spółek, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa podatkowego, zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz ochrony konkurencji i konsumentów.

  Dowiedz się więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl