• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Jesteśmy na Web Summit 2022 w Lizbonie – jednej z największych konferencji nowych technologii

  innowacje, konferencja miedzynarodowa, lizbona, nowe technologie, portugalia, prawo, web summit

  W stolicy Portugalii w dniach 1-4 listopada odbywa się Web Summit 2022, czyli jedna z największych międzynarodowych konferencji poświęconych nowym technologiom. Spotykają się na niej spółki technologiczne, startupy, eksperci, przedstawiciele rządów i organizacji non-profit z całego świata.

  W tym roku Web Summit gości ponad 70 tys. uczestników ze 160 krajów i przeszło 900 prelegentów, m.in. przedstawicieli takich gigantów jak Apple, Meta, Amazon, Revolut, Microstoft, AWS, Stack Overflow, LinkedIn, Figma, Google, Booking.com, ale także NYU, MIT, WHO, BBC, The Guardian, The New York Times i wielu innych.

  Reprezentant naszej kancelarii również jest w Lizbonie.  Dr Dominik Lubasz – wspólnik zarządzający i radca prawny bierze czynny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Podczas tegorocznego Web Summit poruszane są tematy od technologii przetwarzania danych i nauki o nich, po projektowanie i zrównoważony rozwój środowiska.

  To bardzo interesujące dla nas obszary, ponieważ jako Lubasz i Wspólnicy skupiamy się na problemach prawnych nowych technologii, sztucznej inteligencji, e-commerce, danych osobowych oraz IT.

  Dodatkowo na stoisku "Invest in Central Poland" miasto Łódź promuje nasze rodzime innowacje!

  Wróć do listy
  Witold Chomiczewski LL.M

  Witold Chomiczewski LL.M

  • Wspólnik
  • Radca prawny
  Skontaktuj się z autorem

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl