• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Praca dla aplikanta radcowskiego/adwokackiego. Dołącz do zespołu w Łodzi lub Warszawie!

    aplikant adwokacki, aplikant radcowski, praca, rekrutacja

    Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej rekrutacji na stanowisko aplikanta radcowskiego lub adwokackiego w Łodzi oraz w Warszawie.

    Oferujemy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
    • przyjazne środowisko pracy,
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • zdobycie cennego doświadczenia i współpracę z osobami będącymi liderami w swojej branży,
    • szkolenia i warsztaty podnoszące kompetencje,
    • narzędzia niezbędne do realizowania powierzonych zadań,
    • pracę w łódzkim albo warszawskim biurze – z możliwością pracy zdalnej.

    Nasze wymagania:

    • rozpoczęta aplikacja radcowska albo adwokacka,
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    • komunikatywność,
    • chęć samorozwoju, zdobywania doświadczenia,
    • terminowość,
    • dokładność i rzetelność,
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki, dobra organizacja własnej pracy,
    • wysoka kultura osobista.

    Mile widziane:

    • odbyte stypendia zagraniczne,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie zespołu radców prawnych i adwokatów Kancelarii w bieżącej obsłudze Klientów,
    • reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych,
    • przygotowywanie wniosków, pism procesowych i pozwów,
    • kontakt z Klientami, udział w spotkaniach.

    Osoby zainteresowane prosimy o skorzystanie z formularzy rekrutacyjnych dostępnych poniżej.

     Oferta pracy w Łodzi: https://www.pracuj.pl/praca/aplikant-radcowski-adwokacki-lodz,oferta,1001203259?s=277e0d71

     Oferta pracy w Warszawie: https://www.pracuj.pl/praca/aplikant-radcowski-adwokacki-warszawa,oferta,1001203260?s=277e0d71

    Aplikacje przyjmujemy do 15 października.

    dr Dominik Lubasz

    • Wspólnik
    • Radca prawny
    Skontaktuj się z autorem