• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu 2022!

  gazele biznesu, msp, ranking pulsu biznesu

  Jest nam bardzo miło podzielić się informacją, że kancelaria Lubasz i Wspólnicy otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2022. Tym samym drugi rok z rzędu należy do prestiżowego grona najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

  Nasza kancelaria plasuje się na 193 miejscu w województwie łódzkim. W rankingu ogólnopolskim, w porównaniu do ubiegłego roku, zajmuje pozycję wyższą o 771 miejsc.

  Gazele Biznesu to najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce organizowany przez Puls Biznesu od 2000 r. Wyróżnienie w nim jest potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy oraz jej transparentności.

  Szczegóły na stronie https://www.pb.pl/gazele/ranking/

   

  Wróć do listy
  dr Dominik Lubasz

  dr Dominik Lubasz

  • Wspólnik
  • Radca prawny
  Skontaktuj się z autorem

  Artykuły powiązane

  Nasza kancelaria wśród najbardziej dynamicznych MŚP w Polsce!

  Z radością informujemy, że nasza kancelaria zdobyła tytuł „Gazeli Biznesu 2021”! Oznacza to, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. „Gazele Biznesu” to najstarszy ranking …

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl