• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Mecenas Monika Susałko dołącza do grona wspólników kancelarii Lubasz i Wspólnicy

  monika susalko, nowa wspolniczka, wspolnicy kancelarii

  Monika ma ponad 20-letnie doświadczenie. To prawdziwa czarodziejka, jeśli chodzi o prawo własności intelektualnej i przemysłowej, ochronę danych osobowych. Jest ekspertką w zarządzaniu projektami zgodnie z wiodącymi metodykami takimi jak PM BoK, Prince 2 czy Agile, zwłaszcza związanymi z branżą gamingową czy IT.

  Swoje doświadczenie zdobywała m.in. jako dyrektor działu prawnego przedsiębiorstwa technologicznego, którym zarządzała przez ponad dekadę.

  Ekspercką wiedzą dzieli się ze słuchaczami studiów podyplomowych w zakresie prawnych aspektów zarządzania projektami, ochrony danych osobowych oraz podczas autorskich warsztatów z zakresu zarządzania projektami i ochrony danych osobowych. Jest autorką publikacji z zakresu ochrony danych osobowych i prawa autorskiego. Występuje na licznych konferencjach branżowych.

  Rozwój kancelarii

  Dzięki dołączeniu mec. Susałko do grona wspólników będziemy jeszcze lepiej zarządzać zespołem i dostarczać naszym klientom jeszcze więcej korzyści.

  A jak powiedział dr Dominik Lubasz, partner zarządzający:

  "To taka mała rewolucja w kancelarii – z przyjemnością witamy nowego wspólnika i jesteśmy przekonani, że wzmocni naszą drużynę do poziomu mistrzowskiego!".

  Wróć do listy
  dr Dominik Lubasz

  dr Dominik Lubasz

  • Wspólnik
  • Radca prawny
  Skontaktuj się z autorem

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl