• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Zapisz się do newslettera

    Informacje o Kancelarii

    Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp. z o.o. sp. k. - jedna z wiodących kancelarii na rynku w zakresie ochrony danych osobowych i prawa nowych technologii, poszukuje:

    DORADCY PODATKOWEGO

    Termin składania aplikacji: do 30.06.2019 r.

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,
    • przyjazne środowisko pracy,
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

    Zakres zadań:

    • udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych
    • reprezentowanie klientów w postępowaniu przed organami podatkowymi we wszystkich instancjach oraz przed sądami administracyjnymi
    • udzielanie porad, opinii i wyjaśnień
    • doradztwo w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego, doradztwo i reprezentowanie klientów w zakresie obowiązków wynikających z prawa celnego
    • doradztwo w zakresie korzystania z pomocy publicznej dla przedsiębiorców
    • inne czynności, na które zezwala ustawa o doradztwie podatkowym.

    Oczekiwania:

    • uprawnienia doradcy podatkowego,
    • biznesowe podejście,
    • 2 letnie doświadczenie w zakresie podatków i prawa podatkowego dla biznesu,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • rzetelność,
    • wysoka kultura osobista,
    • komunikatywność,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • zaangażowanie.

    Aplikacje:

    Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: marzena.nowakowska@lubasziwspolnicy.pl w temacie maila podając nr ref. DP/2019/06