• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zastosowanie prawnie uzasadnionego interesu jako podstawy przetwarzania danych osobowych – kiedy i w jaki sposób przeprowadzić test równowagi?

  Zastosowanie prawnie uzasadnionego interesu jako podstawy przetwarzania danych osobowych – kiedy i w jaki sposób przeprowadzić test równowagi?

  Webinaria

  W środę 30 marca 2022 r. o godz. 16:00 odbędzie się bezpłatny webinar dla przedsiębiorców z cyklu RZECZOWO O PRAWIE pt. „O Zastosowanie prawnie uzasadnionego interesu jako podstawy przetwarzania danych osobowych – kiedy i w jaki sposób przeprowadzić test równowagi?”. 

   Webinar poprowadzi adwokat Adam Szkurłat i poruszy zagadnienia: 

  • W jakich wypadkach zastosowanie znajdzie prawnie uzasadniony interes?
  • Przesłanki stosowania prawnie uzasadnionego interesu
  • Kiedy i jak często wykonywać test równowagi?
  • Kryteria przeprowadzenia testu balansującego
  • Wymagania formalnoprawne i dokumentowanie testu równowagi

  Zapraszamy przedsiębiorców, właścicieli firm i członków kadry zarządzającej oraz wszystkie osoby zainteresowane przedstawianymi tematami! Będzie rzeczowo o prawie! 

  Aby wziąć udział, wystarczy zapisać się >> TUTAJ <<

  Zapraszamy!

  _____ 

  Wydarzenie organizowane w ramach cyklu RZECZOWO O PRAWIE – webinary dla przedsiębiorców przez Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp. k. 

   

  Aktualności powiązane z inicjatywą

  Work-life balance po polsku – pierwsze założenia rządowego projektu istotnych zmian do Kodeksu pracy!

  Kancelaria Prezesa Rady Ministrów opublikowała pierwsze założenia projektu ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw. Największe zmiany jakie powinny wejść w życie jeszcze w 2022 r. dotyczą uprawnień pracowników będących rodzicami …

  Ustawa o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa 

  Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano projekt ustawy o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa, która stanowi wdrożenie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z dnia 23 października 2019 r. w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii, czyli tzw. …

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl