• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Mediacja okiem praktyka

  Mediacja okiem praktyka

  Webinaria
  W środę 27 października 2021 r. o godz. 16:00 odbędzie się bezpłatny webinar dla przedsiębiorców z cyklu RZECZOWO O PRAWIE na temat: „Mediacja okiem praktyka”.

  Poprowadzi go dyrektor Wojewódzkiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi – Monika Pujan. Zawodowy mediator od 2006 roku. Jej główny obszar zainteresowań to  sprawy karne, zagadnienia związane z psychologicznymi aspektami mediacji w kontekście zjawiska przemocy oraz specyfika konfliktów interpersonalnych z udziałem osób w kryzysie.

  Dyr. Monika Pujan poruszy następujące zagadnienia

  • przywołanie statystyk dotyczących liczby i długości trwania spraw oraz rosnącej roli mediacji,
  • dlaczego rośnie znaczenie mediacji?
  • wskazanie praktycznych walorów mediacji oraz jej przebiegu,
  • mediacja sądowa a mediacja umowna.

   

  Webinar odbędzie się z okazji z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji 2021 we współpracy z Wojewódzkim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi przy Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej http://www.cam-lodz.pl/.

  Zapraszamy przedsiębiorców, właścicieli firm i członków kadry zarządzającej oraz wszystkie osoby zainteresowane przedstawianymi tematami! Będzie rzeczowo o prawie!

  Aby wziąć udział, wystarczy zapisać się >> TUTAJ <<

  _____

  Wydarzenie organizowane w ramach cyklu RZECZOWO O PRAWIE – webinary dla przedsiębiorców przez Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

  Aktualności powiązane z inicjatywą

  Drugi sezon „Rzeczowo o Prawie” – webinary powracają po wakacyjnej przerwie

  Zapraszamy do udziału w najbliższych bezpłatnych szkoleniach on-line w ramach cyklu webinarów dla przedsiębiorców „Rzeczowo o Prawie”.  Nowy sezon "Rzeczowo o Prawie" otwieramy dwoma spotkaniami w październiku, które są tematycznym nawiązaniem do Międzynarodowego Dnia Mediacji! …

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl