• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Dzień radcy prawnego

  dzien radcy prawnego, radca prawny

  Dziś obchodzimy dzień radcy prawnego – święto ustanowione przez Krajową Izbę Radców Prawnych na 6 lipca, czyli dzień uchwalenia ustawy o radcach prawnych w 1982 roku.

  Zapytaliśmy naszych radców prawnych oraz aplikantów radcowskich, co najbardziej lubią w swojej pracy. Poniżej prezentujemy kilka odpowiedzi:

  "W zawodzie radcy prawnego najbardziej lubię kontakt z ludźmi i różnorodność spraw, z którymi do nas przychodzą. Spotykamy się z osobami z różnych środowisk i dzięki temu możemy stykać się z przeróżnymi, niekiedy bardzo zaskakującymi ludzkimi historiami i problemami".
  "Praca radcy prawnego nie jest nudna, wymaga ode mnie wytężonej pracy szarych komórek i codziennie stawia przede mną nowe wyzwania!".
  "Każdy dzień w tej pracy przynosi nowe wyzwania, zapewnia nieskończenie wiele możliwości rozwoju. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie polega wyłącznie na żmudnej analizie przepisów, ale na poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań, ot co!".

  Wszystkim radcom prawnym oraz aplikantom radcowskim  składamy najlepsze życzenia z okazji Waszego święta!

  Wróć do listy
  Witold Chomiczewski LL.M

  Witold Chomiczewski LL.M

  • Wspólnik
  • Radca prawny
  Skontaktuj się z autorem

  Artykuły powiązane

  Lubasz i Wspólnicy liderem ochrony danych osobowych w rankingu Dziennika „Rzeczpospolita” 2022

  Ogłoszono wyniki 20. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych Dziennika "Rzeczpospolita". Tegoroczne zestawienie jest rekordowe ze względu na liczbę sklasyfikowanych kancelarii. Jest ich najwięcej  w historii rankingu „Rzeczpospolitej”. Wzięło w niej udział aż 321 kancelarii zatrudniających …

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl