• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Dr hab. Monika Namysłowska z nagrodą Rektora UŁ

  Rektor uczelni docenił publikację książkową pt: "Czarna lista nieuczciwych praktyk handlowych a granice prawa zwalczania nieuczciwej konkurencji w Unii Europejskiej. Analiza prawnoporownawcza."

  Dr hab. Monika Namysłowska jest adiunktem w Katedrze Europejskiego Prawa Gospodarczego Uniwersytetu Łódzkiego. Była wielokrotnie wyróżniana nagrodami Rektora UŁ za działalność naukową i dydaktyczno-wychowaczą.

  Absolwentka Szkoły Prawa Niemieckiego i Europejskiego organizowanej na UŁ we współpracy z Uniwersytetem Wilhelma w Münster, studiów podyplomowych z prawa konkurencji i ochrony konsumenta na Uniwersytecie Jagiellońskim, kursu prawa porównawczego na Międzynarodowym Fakultecie Prawa Porównawczego w Strasburgu i kursu prawa konkurencji w Akademii Prawa Europejskiego w Trewirze.

  Autorka i redaktor naukowy ok. 80 publikacji w języku polskim, niemieckim i angielskim, m.in. z zakresu prawa reklamy, prawa zwalczania nieuczciwej konkurencji, prawa nowych technologii.

  Wróć do listy
  prof. UŁ dr hab. Monika Namysłowska

  prof. UŁ dr hab. Monika Namysłowska

  • Wspólnik
  Skontaktuj się z autorem

  Jeśli omawiane kwestie dotyczą Państwa sytuacji, prosimy o kontakt bezpośrednio z

  prof. UŁ dr hab. Monika Namysłowska

  Wspólnik

  monika.namyslowska@lubasziwspolnicy.pl

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl