• Polski
 • English
 • Deutsch
 • r. pr. dr Dominik Lubasz po raz siódmy wyróżniony w rankingu Chambers and Partners!

  chambers and partners, data privacy and data protection, data protection, ochrona danych osbowych, odo, tmt

  Z ogromną radością ogłaszamy, że r. pr. dr Dominik Lubasz, partner zarządzający w naszej kancelarii, został po raz siódmy wyróżniony w rankingu Chambers and Partners!

  Jego doskonała praca i zaangażowanie została doceniona w kategorii TMT: Data Protection!

  To prestiżowe wyróżnienie umieszcza go w gronie czołowych prawników specjalizujących się w tej dziedzinie w Polsce. W uzasadnieniu dla nagrody wskazano, że jest prawnikiem cechującym się charyzmą, skoncentrowanym na potrzebach klienta.
  Chambers and Partners to renomowany ranking światowy, oparty na niezależnych badaniach przeprowadzanych wśród prawników i ich klientów, cieszący się uznaniem na całym świecie.

  Zestawienie polskich ekspertów w dziedzinie TMT: Data Protection według Chambers and Partners: https://chambers.com/legal-rankings/tmt-data-protection-poland-7:2585:173:1?fbclid=IwAR2XpACLBRpNpnn6ihZ-HBJtTWAAaF0uHsIDV4mwCTbSL7i_h9Q6IoN35es
  Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

  Wróć do listy
  Witold Chomiczewski LL.M

  Witold Chomiczewski LL.M

  • Wspólnik
  • Radca prawny
  Skontaktuj się z autorem

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl