• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Podstawowe umowy w branży IT. Podział, strony, przedmiot

  Podstawowe umowy w branży IT. Podział, strony, przedmiot

  Webinaria

  W środę 24 marca 2021 r. o godz. 16:00 odbędzie się kolejny bezpłatny webinar dla przedsiębiorców z cyklu RZECZOWO O PRAWIE na temat: "Podstawowe umowy w branży IT. Podział, strony, przedmiot".

  Spotkanie poprowadzi radca prawny Monika Susałko

  Szkolenie to rozpoczyna cykl spotkań w ramach „Rzeczowo o Prawie” dotyczących umów związanych z pozyskiwaniem, wdrażaniem i wspieraniem narzędzi IT wykorzystywanych w działalności przedsiębiorców.
  Pierwsze spotkanie ma na celu wskazanie obszarów, w których najczęściej wykorzystywane są narzędzia IT oraz istotnych aspektów, które należy wziąć pod uwagę, zawierając umowę z dostawcą takich rozwiązań.

  Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm i członków kadry zarządzającej! Osoby zarejestrowane otrzymają materiały ze spotkania.

  Prelekcja potrwa około 30 minut. Będzie rzeczowo o prawie!

  Aby wziąć udział, wystarczy zapisać się >> TUTAJ <<

  Patronat nad wydarzeniem objęła Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.

  _____

  Wydarzenie organizowane w ramach cyklu RZECZOWO O PRAWIE – webinary dla przedsiębiorców przez Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

  Aktualności powiązane z inicjatywą

  RZECZOWO O PRAWIE. Webinary dla przedsiębiorców

  Wystartowaliśmy z cyklem RZECZOWO O PRAWIE – webinary dla przedsiębiorców. Są to szkolenia, w których trakcie nasi doświadczeni prawnicy omawiają aktualne zagadnienia prawne i prezentują interpretacje przepisów ważnych dla przedsiębiorców, właścicieli firm i kadry zarządzającej! W marcu …

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl