• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Grupę LW powołaliśmy, by zapewnić nowoczesny model świadczenia usług doradczych. Połączenie pomocy prawnej z doradztwem podatkowym, usługami z zakresu księgowości, kadr i płac pozwala na kompleksowe wsparcie biznesu. Uzupełnieniem jest edukacja prawna przedsiębiorców. Wiedza jest istotnym narzędziem budującym przewagę konkurencyjną i umożliwiającym lepsze wykorzystanie usług prawnych.

  LW Academy zajmuje się edukacją prawną i podatkową. Szkolimy jak uniknąć błędów prawnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Przedstawiamy skomplikowane zagadnienia w sposób jasny i przystępny.

  LW Accounting świadczy usługi księgowe, kadrowo – płacowe, a także zapewnia doradztwo z zakresu spraw podatkowych i ubezpieczeń społecznych.

  Trzonem Grupy LW jest Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych. To profesjonalizm, bezpieczeństwo biznesu i nowatorskie rozwiązania prawne.

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl