• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zapisz się do newslettera

  AKADEMIA PRAWA KOMPUTEROWEGO – Nowe regulacje prawne internetowej sprzedaży towarów i usług

  29.01.2014 w Warszawie odbyła się LXVI edycja seminarium w cyklu AKADEMIA PRAWA KOMPUTEROWEGO - Nowe regulacje prawne internetowej sprzedaży towarów i usług, organizowana przez Centrum Promocji Informatyki. Spotkanie dotyczyło głównie zagadnień związanych z: zasadami przetwarzania danych osobowych przez sklepy internetowe, nowymi zasadami ochrony konsumentów przy sprzedaży na odległość, odpowiedzialnością sprzedawcy internetowego za uszkodzenie przesyłki oraz prawami autorskimi w e-commerce.

  Witold Chomiczewski, wspólnik i radca prawny w naszej kancelarii, poprowadził wykład pt.: "Analiza prawna projektu nowelizacji ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną" skupiając się głównie na projektowanym brzmieniu definicji informacji handlowej, planowanych zmianach zakresu obowiązków informacyjnych usługodawców internetowych, zmianach w wyłączeniach odpowiedzialności tych podmiotów oraz procedurze zgłaszania i uniemożliwiania dostępu do bezprawnych danych.

   

  Wiecej informacji znajdą Państwo tutaj.

  Wróć do listy
  dr Dominik Lubasz

  dr Dominik Lubasz

  • Wspólnik
  • Radca prawny
  Skontaktuj się z autorem

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl