• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zapisz się do newslettera

  Adwokat Magdalena Sudoł dołączyła do warszawskiego biura

  adwokat, prawo pracy, warszawa, zespol

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy panią adwokat Magdalenę Sudoł, która dołączyła do naszego biura w Warszawie. W Lubasz i Wspólnicy zajmie się wsparciem przedsiębiorców w zakresie prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i zatrudniania cudzoziemców.

  Adw. Magdalena Sudoł od wielu lat reprezentuje pracodawców przed sądami oraz w postępowaniach kontrolnych. Ma także doświadczenie przy doradztwie transakcyjnym obejmującym wsparcie przy procesach przejęcia personelu, restrukturyzacji i reintegracji zespołów pracowniczych i outsourcingu pracowników.

  Ukończyła prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Centrum Prawa Amerykańskiego Chicago-Kent College of Law, a także program K.U. Leuven LL.M. i podyplomowe studia Prawa Konkurencji w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

  Witamy w Zespole!

   

  Wróć do listy
  dr Dominik Lubasz

  dr Dominik Lubasz

  • Wspólnik
  • Radca prawny
  Skontaktuj się z autorem

  Jeśli omawiane kwestie dotyczą Państwa sytuacji, prosimy o kontakt bezpośrednio z


  Artykuły powiązane

  Dr Edyta Bielak-Jomaa jednym z ekspertów Lubasz i Wspólnicy

  To dla nas zaszczyt, że możemy przedstawić panią dr Edytę Bielak-Jomaa w roli of counsel w Lubasz i Wspólnicy – Kancelarii Radców Prawnych, którą objęła od 1 stycznia 2021 r.! Doktor …

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl