• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Seminarium eksperckie organizowane przez Okrę­go­wą Izbę Rad­ców Praw­nych w Wrocławiu - Lubasz i Wspólnicy

    Seminarium eksperckie organizowane przez Okrę­go­wą Izbę Rad­ców Praw­nych w Wrocławiu

    legaltech

    Zapraszamy na seminarium eksperckie organizowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu - Komisję Nowych Technologii.

    Nasza kancelaria ma przyjemność poinformować, że wśród prelegentów znajdzie się radczyni prawna dr Maria Dymitruk, przewodnicząca Komisji Nowych Technologii FBE, która podzieli się swoimi doświadczeniami w obszarze 𝗟𝗲𝗴𝗮𝗹𝗧𝗲𝗰𝗵.

    Termin: 𝟭𝟯 𝘄𝗿𝘇𝗲𝘀́𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟱 𝗿. | 𝟭𝟬:𝟬𝟬–𝟭𝟰:𝟬𝟬
    Formularz zgłoszeniowy

    Tematyka spotkania obejmuje kluczowe zagadnienia dla współczesnej praktyki prawniczej:
    • automatyzację procesów,
    • bezpieczeństwo danych,
    • projektowanie usług prawnych,
    • wdrażanie innowacji w kancelariach.

    Wydarzenie uświetnią również wybitni eksperci z zagranicy:
    adw. dr Esther Montalvá Medina – ekspertka legaltech i e-commerce, doradczyni Rady Prowincji Walencji, dyrektorka Digital Law & Technology w Centrum Studiów GARRIGUES w Madrycie.
    adw. dr Emilio Ramírez – członek Rady Madryckiej Izby Adwokackiej, Wiceprezes Sądu Arbitrażowego, Bibliotekarz Madryckiej Izby Adwokackiej 📚.

    W polskim gronie eksperckim wystąpią także:
    • r.pr. Anna Augustyn
    • r.pr. Maciej Białas
    • r.pr. Aleksandra Kraśnicka
    • r.pr. Katarzyna Załęska

    Serdecznie zachęcamy do udziału!

    Wróć do listy
    dr Dominik Lubasz

    dr Dominik Lubasz

    • Wspólnik
    • Radca prawny
    Skontaktuj się z autorem

    Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej