• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Zapisz do newslettera

  Zaufali nam

  Property Group sp. z o.o.

  Generowanie leadów to jeden z kluczowych aspektów działalności naszego portalu. Kancelaria Lubasz i Wspólnicy, a w szczególności mec. Witold Chomiczewski skutecznie dbali o to, aby nasze działania i cele biznesowe realizowane były w zgodzie z obowiązującym prawem. Szczerze polecam!

  https://propertygroup.pl/
  Jerzy Michalski
  Dyrektor Marketingu i PR

  Tap To Speak

  „Lubasz i Wspólnicy to zaangażowani w swoją pracę ludzie. Polecam współpracę z dr. Dominikiem Lubaszem i Witoldem Chomiczewskim. Nawet w długotrwałych projektach cały czas zachowują biznesowe podejście i koncentrację na szczegółach. Ich praca pozwala nam uniknąć wątpliwości prawnych przy realizacji naszych działań, a współpraca odbywa się w koleżeńskiej atmosferze. Kancelaria pomogła nam przy stworzeniu umów inwestycyjnych, które są dla nas kluczowymi dokumentami.”

  https://taptospeak.com/
  Adam Trojańczyk
  Członek Zarządu

  Grupa Pracuj S.A.

  Nasza współpraca obejmuje przede wszystkim doradztwo w obszarze prawa cywilnego, prawa ochrony danych osobowych, prawa własności przemysłowej i prawa nowych technologii.

  Kancelaria Lubasz i Wspólnicy zatrudnia solidnych specjalistów wyróżniających się fachową wiedzą, podejściem biznesowym oraz dużym doświadczeniem. Wysoka jakość świadczonych usług doradczych oraz profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zdań sprawia, iż z przyjemnością rekomendujemy Kancelarię Lubasz i Wspólnicy jako sprawdzonego i godnego polecenia doradcę.

  https://grupapracuj.pl/
  Gracjan Fiedorowicz, Maciej Noga
  Członkowie Zarządu

  Immergas Polska sp. z o.o.

  Kancelaria Radców Prawnych Lubasz i Wspólnicy wspierała Immergas Polska sp. z o.o. w opracowywaniu systemu ochrony danych osobowych. Kancelaria prowadziła audyt ochrony danych osobowych, a po zbadaniu naszej sytuacji przygotowywała odpowiednie rozwiązania zapewniające zgodność z przepisami i bezpieczeństwo. Kancelaria zajęła się także przygotowaniem polityk prywatności niezbędnych w naszej działalności.
  Doceniamy wysoki standard świadczonych usług oraz indywidualne podejście do naszej spółki. Dlatego rekomendujemy współprace z Kancelarią Radców Prawnych Lubasz i Wspólnicy, a w szczególności z panią Katarzyną Witkowską, która z ramienia Kancelarii prowadziła audyt i opracowywała wszystkie dokumenty.

  https://www.immergas.pl/
  Maciej Czop
  Dyrektor Zarządzający

  ZIBI S.A.

  Kancelaria Radców Prawnych Lubasz i Wspólnicy opracowała system ochrony danych osobowych w ZIBI S.A.
  Radca prawny dr Dominik Lubasz oraz Pani Katarzyna Witkowska z najwyższą starannością tworzyli dokumentację ochrony danych osobowych i procedury postępowania w różnego rodzaju procesach związanych z przetwarzaniem danych.
  Usługi świadczone przez Kancelarię realizowane są rzetelnie, terminowo, z bardzo dużą dokładnością i dbałością o zgodność z prawem wszelkich podejmowanych przez klienta działań. Proponowane przez Kancelarię rozwiązania dopasowane są również do specyfiki funkcjonowania Spółki.
  Uwzględniając powyższe, współpracę z Kancelarią oceniamy bardzo dobrze.

  https://www.zibi.pl/
  Zbigniew Pietrzak
  Prezes Zarządu

  Izba Gospodarki Elektronicznej

  Lubasz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych prowadzi pełną obsługę prawną Izby Gospodarki Elektronicznej. Doceniamy specjalistyczne doświadczenie prawników w obsłudze branży e-commerce oraz fachową wiedzę dotyczącą funkcjonowania e-biznesu.

  http://www.ecommercepolska.pl/pl/
  Łukasz Kiczma, Patrycja Staniszewska
  Członkowie Zarządu

  Lucky Star Polska Sp.z o.o.

  "Lucky Star Polska Sp. z o.o. to autoryzowany importer i dystrybutor opon, działający głównie poprzez kanał E-commerce - strony www.nowegumy.pl i www.1000opon.pl - i posiadający wielu stałych odbiorców, zarówno w kraju jak i za granicą. Prawnicy kancelarii Lubasz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. wspierają naszą Spółkę w bieżącej działalności. Doradzają w wielu aspektach dotyczących naszych obszarów zainteresowań. W szczególności rynku E-commerce, obsługi B2B i B2C, promocji i marketingu. Kancelaria prowadzi także ogólną obsługę prawną Spółki, w tym realizuje procesy windykacyjne.
  Godna polecenia jest kompleksowość świadczonych usług, zaangażowanie pracowników, szybkość realizacji poszczególnych zleceń i otwarcie na zagadnienia związane z nowoczesnymi kanałami
  i formami sprzedaży."

  https://nowegumy.pl/
  Piotr Trojanowski
  Członek Zarządu Lucky Star Polska Sp. z o.o.

  RIDI POLSKA

  „Od wielu lat naszą obsługą prawną zajmuje się dr Dominik Lubasz. Wspiera naszą spółkę zarówno w postępowaniach sądowych, opracowywaniu umów i bieżącej obsłudze korporacyjnej. Dr Dominik Lubasz pomaga nam również w sprawach z zakresu prawa pracy"

  https://www.ridi.de/pl.html
  Arkadiusz Troyke
  Prokurent

  BIEGw. NET

  „Pierwsza edycja BIEGw.NET nie odbyłaby się bez wsparcia firm zaangażowanych w branże e-commerce. Kancelaria Lubasz i Wspólnicy zapewniła nam obsługę prawną przygotowując regulamin biegu i dbając o bezpieczeństwo prawne naszego wydarzenia. Dziękujemy i rekomendujemy usługi Kancelarii, szczególnie Macieja Godynia, który przygotował wszystkie niezbędne dokumenty.”

  Agata Żyto
  Organizator

  Bluerank sp.z o.o.

  „Współpraca z Kancelarią charakteryzuje się pełnym zaangażowaniem, zrozumieniem biznesu i naszych potrzeb. Obsługą naszej spółki zajmują się dr Dominik Lubasz i Witold Chomiczewski, których wiedza i zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie”

  https://www.bluerank.pl/
  Maciej Gałecki
  CEO

  BTC Business Technology Consulting AG

  „Kancelaria zajmuje się bieżącą obsługą naszej spółki. Cenimy sobie zwłaszcza wsparcie w projektach z zakresu prawa autorskiego i prawa spółek. Rekomendujemy współpracę z Lubasz i Wspólnicy – Kancelarią Radców Prawnych sp.k.”

  https://btc-ag.pl/
  Leszek Namysłowski
  Prezes Zarządu

  Fundacja Rodzice Przyszłości

  „Kancelaria w modelu pro-bono prowadzi stałą obsługę prawną Fundacji. Gdyby nie wsparcie Kancelarii, trudno by nam było zrealizować zakładane przez nas projekty. Prawnicy sporządzili regulaminy stron internetowych, opracowywali dokumentację związaną z akcjami marketingowymi. Rekomendujemy usługi kancelarii.”

  http://rodziceprzyszlosci.pl/
  Wojciech Marciszewski
  Prezes Zarządu

  FORSAFE sp. z o.o.

  Kancelaria Lubasz i Wspólnicy jest naszym bliskim Partnerem, z którym współpracujemy przy obsłudze projektów z zakresu ochrony danych osobowych oraz świadczenia usług drogą elektroniczną. Doceniamy drobiazgowość i kompleksowość usług Kancelarii. Szczególnie rekomendujemy dr. Dominika Lubasza oraz Katarzynę Witkowską jako prawników - specjalistów z zakresu ochrony danych osobowych.

  https://forsafe.pl/
  Piotr Kawczyński
  Prezes Zarządu

  Hurtimex S.A.

  Kancelaria wspierała spółkę w bieżącej obsłudze prawnej i korporacyjnej. Prawnicy Kancelarii z powodzeniem przeprowadzili optymalizację organizacyjną spółki oraz zrealizowali proces wejścia na alternatywny rynek NewConnect. Rekomendujemy współpracę z dr. Dominikiem Lubaszem jako specjalistą w zakresie obsługi korporacyjnej.

  http://www.hurtimex.com.pl/
  Jarosław Kopeć
  Prezes Zarządu

  Agencja Interaktywna Czarny Kod

  Kancelaria wspiera nas przy najważniejszych projektach informatycznych. Prawnicy tworzą umowy i zabezpieczenia prawne, które pozwalają nam na istotne ograniczenie ryzyka prawnego. Rekomenduję współpracę z Witoldem Chomiczewskim i Natalią Zawadzką.

  https://czarnykod.pl/
  Adam Trojańczyk
  Właściciel