• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Witold Chomiczewski przeprowadził zajęcia z problematyki zawierania umów na odległość i w e-commerce na studiach podyplomowych „Prawo Nowych Technologii”

  e commerce, handel elektroniczny, prawo nowych technologii
  W niedzielę 14 stycznia 2024 r., radca prawny Witold Chomiczewski, wspólnik zarządzający naszej kancelarii, przeprowadził zajęcia z problematyki zawierania umów na odległość i w e-commerce na studiach podyplomowych "Prawo Nowych Technologii” organizowanych przez Instytut Nauk Prawnych PAN .

  Program obejmuje zagadnienia prawnicze i zarządzania projektami, skupiając się na źródłach prawa, orzecznictwie krajowym i unijnym, w tym sądów powszechnych, Sądu Najwyższego, Komisji UE, Trybunału Sprawiedliwości i Sądu UE.

  Studia obejmują obszary takie jak własność intelektualna, ochrona know-how, handel elektroniczny, ochrona konkurencji, prawa konsumenta, media elektroniczne i ochrona informacji. Działania interdyscyplinarne mają na celu przygotowanie do innowacyjnych projektów, zwłaszcza w fazie wdrożenia nowych technologii.

  Więcej informacji o studiach pod linkiem: https://inp.pan.pl/studia.../prawo-nowych-technologii/...
  Wróć do listy
  dr Dominik Lubasz

  dr Dominik Lubasz

  • Wspólnik
  • Radca prawny
  Skontaktuj się z autorem

  Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej

  Subscribe to our newsletter

  FreshMail.pl